Gen F

De Slimste Mens ter Wereld
© Play4

Er werden drie nieuwe namen toegevoegd aan de kandidatenlijst!🤩

Ook deze BV’s wagen zich aan het nieuwe seizoen van ‘De Slimste Mens ter Wereld’

Dewy De Leeneer

Drie dagen geleden verklapte quizmaster Erik Van Looy de eerste kandidaat die dit najaar plaats zal nemen in de iconische rode zetels van ‘De Slimste Mens ter Wereld’. Vandaag trakteert Play4 ons op nóg drie namen op die lijst.

Markeer 14 oktober alvast in je agenda, want dan gaat het ondertussen tweeëntwintigste (!) seizoen van onze favoriete quiz van start. We weten nog maar enkele dagen dat Xander De Rycke (36) dit jaar kans maakt op de felbegeerde titel van ‘De Slimste Mens ter Wereld’, vandaag werden er drie nieuwe namen toegevoegd aan die kandidatenlijst.

Twee journalisten en een topmodel

Zo mogen we ook sportjournalist en televisiepresentator Aster Nzeyimana (30) dit seizoen verwachten. Maar hij is niet de enige journalist van dienst, want ook Bo Van Spilbeeck (65), voormalig journaliste bij VTM NIEUWS is dit 22ste seizoen van de partij.

De twee journalistieke talenten worden vergezeld door Belgisch topmodel Hannelore Knuts (46). Een écht topmodel, ze was namelijk al het gezicht van exclusieve merken als Chanel, Gucci en Prada. Benieuwd hoe zij het zal doen in de DSMTW-zeteltjes!

De inhoud op deze pagina wordt momenteel geblokkeerd om jouw cookie-keuzes te respecteren. Klik hier om jouw cookie-voorkeuren aan te passen en de inhoud te bekijken.
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."

Welke kandidaten zich dit jaar nog wagen aan ‘De Slimste Mens ter Wereld’, valt nog af te wachten. Maar deze vier toppers zijn alvast een goed begin.

Lees ook:

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content

' ' ' '