Gen F

© Gilbert Flores via VTM

Hij stapt over van VRT naar VTM.

Aster Nzeyimana gaat VTM-programma ‘The Voice’ presenteren

Ysaline Pollet
Ysaline Pollet Webjournalist

En alweer verloop tussen VRT en VTM! Aster Nzeyimana stapt over naar de commerciële zender. Daar zal hij ‘The Voice van Vlaanderen’ presenteren en de matchen van de Rode Duivels en Champions League voorzien van commentaar en omkadering.

Nee, Ann Lemmens wordt niet vervangen als presentatrice in ‘The Voice van Vlaanderen’, maar wel vergezeld door niemand minder dan Aster Nzeyimana! De bekende Vlaming was vorig jaar al op VTM te zien in ‘The Masked Singer’ met zijn geliefde Lize Feryn. Samen vormden ze het duo Robots. Nu krijgt hij ook effectief een job bij de televisiezender.

Voetbal en entertainment

Hij verlaat daarmee na negen jaar zijn positie bij VRT, dat heeft de zender nu ook officieel aangekondigd. Volgens VRT zal hij wel nog enkele weken te zien zijn in ‘Extra time’ en presenteert hij nog even mee de podcast ‘90 minutes’. ‘Ik ben heel dankbaar voor alle kansen die de VRT me heeft geboden. Ik wil vooral de fijne mensen die er werken bedanken. En tegelijk ben ik enorm enthousiast om een nieuw verhaal te schrijven bij VTM. Ik kan er mijn twee grote passies, voetbal en entertainment, combineren’, vertelt Aster over zijn exit én nieuwe kans.

De inhoud op deze pagina wordt momenteel geblokkeerd om jouw cookie-keuzes te respecteren. Klik hier om jouw cookie-voorkeuren aan te passen en de inhoud te bekijken.
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."

Naast presentator van het negende seizoen van ‘The Voice van Vlaanderen’, zal hij ook als voetbalfan de matchen van de Rode Duivels en Champions League voorzien van commentaar en omkadering. Hij doet hij samen met Maarten Breckx de voetbalkenner van VTM. Voorlopig zijn dat zijn twee taken, maar in de toekomst zal hij nog te zien zijn in andere VTM-programma’s.

Lees ook:

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content

' ' ' '