Gen F

Join onze community en krijg extra toegang tot artikelen, deel jouw verhaal & ...
Big Brother
© Play4

Ze zagen de bui al hangen…

Dit zijn de genomineerden in week 8 van ‘Big Brother’

Herlinde Matthys
Herlinde Matthys Webjournalist

De bewoners van ‘Big Brother’ hebben nog maar net hun ontbijtje achter de kiezen of het is zover: de nominaties! Een gevreesd moment elke donderdag en opnieuw zitten drie kandidaten in de gevarenzone.

De meeste mensen vinden maandag de minst toffe dag van de week, maar in het ‘Big Brother’-huis staat donderdag toch met stip bovenaan. Elke donderdag komen ze namelijk te weten wie genomineerd is en wie dus potentieel zijn/haar/hun koffers moet pakken.

Lacherig

Naar goede gewoonte verzamelt iedereen voor de schermen wanneer ze het irritante geluid horen afgaan om te kijken welke foto’s er verschijnen. De eerste deelnemer die zichzelf ziet opduiken, is Jane. Zij ergert zich meer aan het feit dat ze haar foto lelijk vindt, dan aan haar nominatie.

De volgende foto die tevoorschijn komt, is die van Sharice, gevolgd door Milena. De drie dames hadden het duidelijk verwacht en doen lacherig over wat hen boven hun hoofd hangt. Je kan vanaf nu stemmen op wie mag blijven via Goplay.be.

Lees ook:

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content

' ' ' '