
Volgden de kijkers de (strenge) punten van de jury?
PREVIEW: Jonas & Peter onthullen welke 4 koppels dance off moeten dansen in ‘Dancing with the Stars’

Geen dansroutines, maar wel punten in de special van ‘Dancing with the Stars’ deze avond! Presentatoren Jonas en Peter verklappen welke vier danskoppels na de stemmen van de kijkers onderaan de ranking bengelen en bijgevolg de komende shows de beruchte dance off moeten dansen.
De Rode Duivels spelen deze avond en dat betekent dat we geen gewone aflevering van ‘Dancing with the Stars’ te zien krijgen op VTM. Gelukkig is er wel een special en daarin hebben hosts Jonas Van Geel & Peter Van den Begin héél belangrijk nieuws voor de BV’s!
Gevarenzone
De veertien kandidaten gaven het allerbeste van zichzelf in de afgelopen twee shows. De jury gaf na elke routine punten wat voor een voorlopige ranking zorgde. Timon Verbeeck en Sarah Puttemans uit de eerste groep kregen in de eerste show de minste punten. In show twee en van groep twee zijn het Mohsin Abbas en Guy T’Sjoen die in de gevarenzone zitten.
Maar dat is niet de definitieve eindscore! De kijkers thuis mochten nog stemmen op hun favorieten en dat kan deze ranking natuurlijk helemaal door elkaar schudden. In de special deze avond komen we in primeur te weten welke twee danskoppels per groep na de publieksstemmen overblijven met het minste aantal punten. Zij zullen in hun eerstvolgende show de beruchte dance off moeten dansen en die bepaalt wie onverbiddelijk de wedstrijd moet verlaten.
Zenuwen
Sarah Puttemans geeft toe dat er naast veel passie, ook veel zenuwen te bespeuren vielen in haar tango: ‘Ik heb daar heel veel last van. Ik denk dat veel mensen dat thuis ook hebben gezien. Ik voelde dat zelf ook.’ Waarna Peter en Jonas bekendmaken of de kijkers thuis hen hebben gered… ‘Zullen we jullie uit jullie lijden verlossen’, vraagt Peter. Het resultaat zie je vanavond!
De special van ‘Dancing with the Stars’ zie je vanavond, zondag 23 maart, om 19u55 op VTM en VTM GO.
Lees ook:
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier