
De gezelligste familie van het land is binnenkort terug met nieuwe afleveringen van ‘Château Planckaert’ op Eén! Daarin zien we hoe er verdergewerkt wordt aan het kasteel, dat Junior terug onder het mes moet en dat de rol van Pater familias Eddy verandert.
Het vierde seizoen van ‘Chateau Planckaert’ ging eind oktober van start, maar werd na de vierde aflevering even onderbroken vanwege het WK voetbal. Nu gaat het verhaal van de Planckaerts verder, want het programma gaat weer van start op Eén. En in de nieuwe afleveringen staat er weer heel wat te gebeuren.
Terwijl de vrouwen doorheen de week met de kinderen in België vertoeven, zetten Francesco en Christopher vaart achter de werken in Frankrijk. Het dak wordt eindelijk afgewerkt en de familie vervult eindelijk hun droom.
Pater familias Eddy beseft dat zijn rol binnen de familie verandert, dus focust hij zich op de uitbreiding van de boerderij én spendeert hij meer tijd met Christa, die na de dood van mémé Clara ook meer vrije tijd heeft. Ze zijn dit seizoen ook 42 jaar getrouwd en vieren dit met plezier met de hele familie.
Ondertussen moet Junior opnieuw onder het mes, en is zijn rallydroom daardoor verder weg dan ooit. Hij gooit zich helemaal op z’n revalidatie met de steun van zijn lief Pauline. Ook de kleinkinderen zitten niet stil. Noa kiest voor haar passie kunstonderwijs, Mageno treedt in de voetsporen van pépé en kiest voor houtbewerking. Iluna bereidt zich voor op haar ingangsexamen geneeskunde, maar ze is ook verliefd en stelt de gelukkige voor aan de familie.
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."
‘Château Planckaert’ is vanaf 12 maart elke zondag te zien om 20u op Eén en VRT MAX.
Lees ook:
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier