Gen F

Join onze community en krijg extra toegang tot artikelen, deel jouw verhaal & ...
de expeditie namibie
© Play4

Willem De Schryver en Tom Van Dyck halen meteen hun beste knutselskills boven om een douche te maken!

PREVIEW: pure euforie in ‘De Expeditie: Namibië’ wanneer Nathalie Meskens de groep verrast met douchewater

Evi Van Houdt

In ‘De Expeditie: Namibië’ is water uiteraard schaars. Niet alleen moeten de kandidaten het water meezeulen, ook hebben ze het nodig om hun tocht te volbrengen. Wanneer Nathalie Meskens dan plots vertelt dat ze 50 liter éxtra mee heeft om te douchen, is de euforie groot. Al is er één probleem: er is uiteraard geen douche in de woestijn.

In ‘De Expeditie: Namibië’ zijn de bekende avonturiers ondertussen wel gewend geraakt aan het vele zand tussen hun tenen, in hun kleren en in hun haar. Een douche nemen is dan ook niet erg evident in de woestijn. Maar wanneer waterverantwoordelijke Nathalie Meskens vertelt dat ze een cadeautje heeft voor de groep en zo maar even 50 (!) liter water extra tevoorschijn tovert, is de euforie groot. ‘We kunnen douchen!’, klinkt het enthousiast.

Al is er natuurlijk geen douche te bespeuren in de woestijn van Namibië. ‘Dus we moeten het zakje met water wel gewoon boven ons hoofd vasthouden’, legt Nathalie Meskens uit. Maar dat is buiten Willem De Schryver en Tom Van Dyck gerekend.

Knutselen maar!

‘Als we eens kunnen douchen, moeten we daar toch van genieten?’, klinkt het bij de ‘Knokke Off’-acteur. Al snel halen hij en Tom Van Dyck hun beste knutselskills boven en bouwen ze een constructie in het zand, die de waterzak kan dragen.

Met veel trots stellen ze hun zelfgemaakte douche voor aan de groep, en die zijn er duidelijk erg blij mee!

Je bekijkt ‘De Expeditie: Namibië’ elke maandagavond om 21u15 op Play4 of via GoPlay.

Lees ook:

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content

' ' ' '