Gen F

Join onze community en krijg extra toegang tot artikelen, deel jouw verhaal & ...
lift you up
© VTM

Benieuwd hoe de nieuwe songs van Metejoor, Laura Tesoro, Bart Peeters en Jasper Steverlinck klinken?

PREVIEW: sneak peek van de 4 (!) nieuwe liedjes van de mentors in ‘Lift You Up’

Dewy De Leeneer

Wie matcht het best met Metejoor, Laura Tesoro, Bart Peeters en Jasper Steverlinck? En wie brengt samen met hen een gloednieuwe single uit? Daar is het allemaal om te doen in het muziekprogramma ‘Lift You Up’.

In de halve finale van ‘Lift You Up’ is het zover: de mentors stellen hun nieuwe songs voor aan hun fanzone en aan het grote publiek. Dat doen ze samen met hun twee halve finalisten.

Voor Metejoor zijn dat Otice & Katrien, voor Laura Anna & Wesley, Jasper zingt samen met Bernard & Madeline en Bart Peeters rekent op Daan & Elvira. Hoe klinken die gloednieuwe nummers? Wie matcht het best met zijn of haar mentor? En wie stoot door naar de grote finale van volgende week?

Vier nieuwe liedjes

In de aflevering van morgen zingen de talenten samen een gloednieuwe performance én brengen ze elk afzonderlijk de nieuwe song samen met hun mentor. Aan het einde van de avond zal duidelijk worden wie hun allerbeste match is.

Met die ultieme finalist strijden ze in de finale van volgende week om de single officieel te mogen uitbrengen. De mentors krijgen nog een laatste keer hulp van hun fanzone. Zij brengen een adviserende score uit en spreken uit wie volgens hen de allerbeste match is voor hun artiest.

Te Waar Om Mooi Te Zijn

‘De nieuwe single heet “Te Waar Om Mooi Te Zijn” en het gaat over een relatie die stuk gelopen is’, verklapt Metejoor in de halve finale. Laura’s liedje krijgt de naam ‘Silverline’ en gaat dan weer over een lichtpuntje vinden in moeilijke tijden. Jaspers nieuwe song krijgt de naam ‘Here In My Arms’.

Ook Bart teast naar de nieuwe song: ‘Tot nu toe hebben we allemaal liedjes gebracht die we zelf gecomponeerd en geschreven hebben. Maar soms val ik ook wereldhits aan. Ik heb dat al gedaan met Céline Dion en nu is het met Sam Cooke. Het liedje heet “Ik Weet Haast Niks“. Er komt een Daan-versie en er komt een Elvira-versie. Het gaat twee keer heel goed zijn.’

De mentors zingen de vier nieuwe singles voor het eerst samen met hun halve finalisten in ‘Lift You Up’ op vrijdag 7 maart om 20u40 bij VTM.

Lees ook:

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content

' ' ' '