Gen F

Join onze community en krijg extra toegang tot artikelen, deel jouw verhaal & ...

Dit zijn deze week de leukste beautynieuwtjes en opvallendste trends.

Beautynieuws: ‘barely there’-nagels en de schattigste lipgloss als bag charm

Beautyredactrice Charlotte verzamelde voor jou de meest opvallende trends, het leukste beautynieuws en de nieuwste beautyproducten. Deze week: een lentemanicure in ‘barely there blue’ en een schattige lipgloss als bag charm.

Team blue vs. team pink

Niets straalt meer lente uit dan nagellak in zeemzoete pastelkleurtjes. Dit seizoen zijn vooral barely there blue (licht pastelblauw) en barely there pink (licht pastelroze) erg populair. Wil je het jezelf makkelijk maken? Gebruik dan de gelmanicure stickers van Maniac. Die moet je gewoon op je nagels kleven, uitharden en bijvijlen en je hebt tot twee weken lang mooi verzorgde lentenagels.

Breezy Blue en Paris Pink – € 18 (€ 75 voor een starterset) – Maniac, shop hier.

Ay marula!

Mello Marula. Neen, dat is niet de volgende zomerhit, maar wel de nieuwe cream cleanser van Drunk Elephant. Het is een zachte reiniger met een crèmetextuur die niet te hard schuimt, wat hem ideaal maakt voor droge en gevoelige huidjes. Ondanks dat hij mild is voor de huid verwijdert hij toch vlot restjes make-up, zonnebrandcrème en andere vuildeeltjes.

Mello Marula – € 38 – Drunk Elephant, shop hier.

La douce France in ‘n flesje

Ga je deze zomer naar de Provence, wandel dan eens binnen in de prachtige boetiek van Rose et Marius. Eigenares Magali bracht haar zomers door in de bastide van haar grootmoeder, een typisch Provençaals huisje met gekleurde cementtegels. Het dopje van de parfumflesjes is een hint naar die tegels waar ze zo vaak op speelde. Eén van hun bestseller parfums (en trouwens ook het favoriete parfum van Céline Dion) is un vin rosé sous la tonnelle (vertaald: een glas rosé onder het prieel), met geurnoten van aardbei, bessen, jasmijn en cederhout. Klinkt als het ideale vakantiegeurtje!

Eau de parfum un vin rosé sous la tonnelle – € 149 (100ml) – Rose et Marius, shop hier.

Cuteness alert!

Bag charms oftwel sleutelhangers voor aan je handtas zijn een ware hype momenteel. Essence gaat met dit schattige konijntje nóg een stapje verder, want dit is niet gewoon een sleutelhanger, maar ook een lipgloss. Hij geeft je lippen een natuurlijke glans en heeft een lekker vanillegeurtje.

Somebunny Like You Lipgloss – € 3,29 – Essence, bij Kruidvat.

Lees ook:

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content

' ' ' '