TIP: A-merken bij Action
Ik zag de doos met verschillende make-up van Maybelline, Rimmel en Calvin Klein staan. Volgens mij heb ik wel een half uur bij de dozen gezeten, ik bleef maar nieuwe dingen tegenkomen! Toch heb ik mezelf in weten te houden en heb ik alleen make-up gekocht waarvan ik weet dat ik het veel ga gebruiken.
Als eerste deze lipstick van Calvin Klein. Is de kleur niet ontzettend mooi?! De koraal-achtige kleur is perfect voor komende lente. Love it!
Deze kleurtjes nagellak had ik nog niet. Ondanks de kleuren ontzettend op elkaar lijken, zit er toch een verschil in. De eerste van Rimmel Salon Pro heeft een taupe kleur en de tweede van Rimmel 60 seconds heeft groene tint. Het nagellakje van Maybelline vind ik heel erg fijn voor de versterking van mijn nagels. Mijn nagels splijten snel en deze nagellak voorkomt dat!
Hoe leuk zijn deze oogschaduw doosjes van Calvin Klein?! De oogschaduw heeft een zachte, mousse-achtige structuur waardoor het ontzettend veel pigment afgeeft. De kleurtjes zijn super mooi!
Alle make-up producten hebben een prijsje van €1,89 per stuk. Winning!
Ik kan Action natuurlijk niet verlaten zonder dat ik even langs het drogmetica schap heb gelopen. Ik zag deze crèmes liggen van Garnier voor maar €1,99 per stuk! Ook nam ik een droogshampoo van Garnier mee voor €1,79. De producten komen allemaal uit het buitenland, maar Action heeft achterop een Nederlandse sticker geplakt zodat je precies weet wat er in het product zit en hoe je het moet gebruiken.
Ja, ik houd echt van Action. Naast goedkope make-up en drogmetica producten, kun je er ook hele leuke accessoires voor in huis halen. Mijn winkelmandje is dan ook altijd goed gevuld!
Heb jij wel eens A-merk make-up bij Action gekocht?